Provozuje:
Juris Real Estate

Antikvariát Knihobot loni zvýšil čtyřnásobně obrat na 76 mil. Kč.

Chystá expanzi.

Antikvariát Knihobot loni zvýšil čtyřnásobně obrat na 76 mil. Kč.

autor. JURIS REAL (Zdroj: ČTK)

Chystá expanzi.

Digitální antikvariát Knihobot.cz loni meziročně zvýšil zhruba čtyřnásobně obrat z 18 na 76 milionů korun. Firma prodala zhruba půl milionu knih, letos si dala za cíl pokořit obrat 300 milionů korun a prodat dva miliony publikací.

Plánuje rozvoj na Slovensko, kde v současné době funguje přes český web, plánuje také vstoupit na německý trh. Pro české zákazníky připravuje Knihobot zavedení knihoboxů.

K výraznému růst v uplynulém roce přispěl vstup investiční skupiny Miton, která na jaře koupila podíl 30 procent za 15 milionů korun. Knihobot mohl investovat do nových prostor, pořídil větší sklad a zvýšil kapacity.

Rozrůstal se také personál, rozšířil tým programátorů a dalších specialistů. Stále nové pracovníky hledá, především v souvislosti s připravovanou expanzí.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

MPO připravuje vytvoření státního obchodníka s energiemi.

Má sloužit především pro nákup plynu, do budoucna možná i dalších energií. Cílem státního obchodníka je mj. zvýšení energetické bezpečnosti, ale i zvýšení vlivu státu na zásobách plynu v ČR. Více»

Cena plynu pro evropský trh dál klesá.

Polevily obavy z nedostatku suroviny. Více»

Nejvíce kapitálu v českých firmách kontrolují i letos vlastníci z Lucemburska.

Firmy a fyzické osoby z Lucemburska jsou podle objemu ovládaného kapitálu v základním jmění podruhé v řadě největšími zahraničními vlastníky českých firem. Více»

Stát za dostavbu D4 zaplatí stejně bez ohledu na růst finančních nákladů.

Stát za dostavbu dálnice D4 mezi Příbramí a Pískem zaplatí stejně bez ohledu na růst nákladů. Protože jde o tzv. PPP projekt, jsou veškerá rizika přenášena na soukromý sektor. Více»

Nehammer podpoří rozšíření ropovodu TAL.

Rakouský kancléř Karl Nehammer je podle premiéra Petra Fialy (ODS) připraven podpořit rozšíření kapacity ropovodu TAL (Transalpinský ropovod). ČR by tak měla zajištěnu dostatečnou kapacitu pro případ, že by nemohlo využívat ropu z Ruska. Více»

Všechny články a aktuality »»