Provozuje:
Juris Real Estate

Byty v hlavním městě jsou pořád lákavou investiční příležitostí.

Poslední roky byly díky levným hypotečním úvěrům velmi lákavé i pro investiční pobídky. Stále více Čechů, Moravanů a Slezanů se takto rozhodlo si pořídit novou rezidenční nemovitost.

Byty v hlavním městě jsou pořád lákavou investiční příležitostí.

autor. JURIS REAL

Poslední roky byly díky levným hypotečním úvěrům velmi lákavé i pro investiční pobídky. Stále více Čechů, Moravanů a Slezanů se takto rozhodlo si pořídit novou rezidenční nemovitost.

Navíc prosperující národní hospodářství zahánělo i obavy z případného zadlužení. Jako nejatraktivnější lokalita se stále jeví naše metropole, které pomáhá neustálý nárůst populace i nájmů.

Následující vývoj navíc dokazuje, že nárůst populace bude v následujících letech pokračovat. Mezi lety 2014 a 2020 by se proto počet obyvatel Prahy mohl navýšit přibližně o 30 až 45 tisíc lidí.

„Myslím si, že v příštích letech budou horkým zbožím investiční byty v Karlíně, na Smíchově a v Holešovicích,“ uvádí Pavel Velebil, jednatel pražské realitní kanceláře Tide Reality. Výhodné bude v následujících letech investovat do bytů v pražském Karlíně, Smíchově a Holešovicích.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Ztráta bydlení 1 000 lidí stojí rozpočet 250 milionů Kč ročně.

Zjistila podrobná analýza. Více»

Německá hnědouhelná elektrárna Schkopau bude nově patřit EPH.

Společnost EP Power Europe (EPPE) z Energetického a průmyslového holdingu (EPH) podnikatele Daniela Křetínského se stane jediným vlastníkem německé hnědouhelné elektrárny Schkopau. Více»

Samsung zavřel svou továrnu na mobilní telefony v Jižní Koreji.

U jednoho ze zaměstnanců se totiž potvrdila nákaza novým typem koronaviru, kvůli čemuž firma zbytku pracovníků nařídila karanténu. Více»

Černým odběratelem elektřiny se může člověk stát i neúmyslně.

Jestliže nemáte v pořádku smlouvu o dodávkách energií, můžete se stát neúmyslně černým odběratelem. Více»

Činže v kolínských bytech se zvýší.

Platby za nájem se v městských bytech v Kolíně zvýší. Vedení města schválilo růst ceny za bydlení o výši inflace, tedy necelá tři procenta. Více»

Všechny články a aktuality »»