Provozuje:
Juris Real Estate

Česká pošta a ČEZ otevřou 125 společných přepážek.

První je v Českých Budějovicích.

Česká pošta a ČEZ otevřou 125 společných přepážek.

autor. JURIS REAL (Zdroj: ČTK)

První je v Českých Budějovicích.

Česká pošta a energetická společnost ČEZ Prodej otevřely v Českých Budějovicích na poště na Senovážném náměstí první společnou přepážku v ČR.

Vznikne 125 podobných, kde lidé budou moci uzavřít smlouvu o dodávkách elektřiny a plynu, změnit ji nebo přepsat odběrné místo. Je to součást strategie pošty, jak rozšířit služby. Novinářům to včera řekli zástupci pošty a ČEZ.

V první vlně se na začátku srpna otevírá deset těchto přepážek v Blansku, Českých Budějovicích, Jihlavě, Táboře, Uherském Hradišti, Vsetíně, Vyškově a ve Zlíně. Po ČR jich bude 125, z toho v jižních Čechách sedm.

"Letos otevřeme přepážky na patnácti našich pobočkách a v příštím roce přesáhne počet jednotlivých přepážek stovku. Je to součást strategie, že pobočky nemají sloužit jen k tomu, abychom podali zásilku nebo zaplatili složenku," sdělil generální ředitel České pošty Roman Knap.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Velké obchody zůstanou v úterý 28. září na státní svátek podle zákona zavřené.

Občané tak nenakoupí v hypermarketech či supermarketech. V provozu nebudou ani hobbymarkety a některá obchodní centra. Prodejci o tom zákazníky informují na webových stránkách, sociálních sítích nebo v akčních letácích, zjistila ČTK. Více»

Ministerstvo obrany opětovně nabízí nepotřebné nemovitosti.

Ministerstvo obrany nabízí celkem 23 realit s minimální požadovanou kupní cenou dosahující v souhrnu 1,3 milionů korun. Více»

Hello bank snižuje úrokovou sazbu u EKO půjčky.

Od 1. října 2021 Hello bank! mění rozpětí úrokové sazby EKO půjčky od 3,9 % p.a. (ročně) do 8.90 % p.a. Více»

Krajský soud v Ostravě zamítl žaloby k dálnici u Přerova.

KS v Ostravě zamítl žalobu proti olomouckému krajskému úřadu ohledně změny územního rozhodnutí pro poslední úsek dálnice D1 mezi Přerovem a Říkovicemi. Více»

Čínská Evergrande zmeškala termín pro uhrazení úroků z dluhopisů!

Někteří držitelé zahraničních dluhopisů problémové čínské developerské společnosti Evergrande zatím neobdrželi úroky, jejichž termín splatnosti vypršel ve čtvrtek. Více»

Všechny články a aktuality »»