Provozuje:
Juris Real Estate

Jsme již 16 let specialisty na výkup nemovitostí!

A jaké jsou nejčastější důvody našich klientů pro výkup nemovitostí?

Jsme již 16 let specialisty na výkup nemovitostí!

autor. JURIS REAL

A jaké jsou nejčastější důvody našich klientů pro výkup nemovitostí?

1.) Realitní kancelář nebyla schopna rychle najít kupujícího a zprostředkovat prodej nemovitosti, tj. bytu, domu, chaty, chalupy, pozemku či jiné reality v krátkém časovém horizontu a za odpovídající cenu.

2.) Na imobilii klientů byl vydán exekuční příkaz, tj. tedy samozřejmě řešíme i výkup či prodej nemovitostí v exekuci, většinou potom, co se klienti zadlužili a nebyli schopni splácet své finanční závazky u bankovních či nebankovních institucí.

3.) Dalším typickým příkladem pro výkup nemovitosti bývá rozvod manželů či rozchod životních partnerů (druha a družky).

4.) Poslední velmi častou variantou pro zvolení výkupu nemovitosti je neočekávaná (negativní) životní událost, která se udála klientům, jako je např. těžký úraz bez sjednaného odpovídajícího životního pojištění.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

VW přesune do Kvasin výrobu vozů Passat.

Volkswagen přesune do roku 2023 výrobu vozů rodiny Passat do závodu české automobilky Škoda Auto v Kvasinách, kde se budou vyrábět spolu s modely Škoda Superb a Kodiaq. Oznámil to na tiskové konferenci šéf koncernu VW Herbert Diess. Více»

V Plečnikově kostele je nový oltář.

Navrhl ho Pleskot. Více»

Pražský Hrad plánuje rekonstrukci za desítky milionů korun.

Správa Pražského hradu vypsala otevřené výběrové řízení na celkovou opravu fasád jižního křídla Nového královského paláce. Více»

Umělec David Černý navrhl dům s robotickou restaurací.

Infocentrum s roboticky obsluhovanou restaurací vyrostlo v Praze u metra Nové Butovice podle návrhu sochaře Davida Černého. Dvoupatrové centrum nazvané Cyberdog má podobu sedícího psa a vznikalo přibližně rok. Více»

Lidé dnes mohou navštívit Kramářovu vilu včetně interiéru.

Veřejnosti se dnes otevře Kramářova vila v Praze, která slouží jako rezidence českých premiérů. Úřad vlády se tak připojí k oslavám dnešního Dne boje za svobodu a demokracii. Vila bude otevřena od 09:00 do 17:00. Více»

Všechny články a aktuality »»