Provozuje:
Juris Real Estate

Jsme již 16 let specialisty na výkup nemovitostí!

A jaké jsou nejčastější důvody našich klientů pro výkup nemovitostí?

Jsme již 16 let specialisty na výkup nemovitostí!

autor. JURIS REAL

A jaké jsou nejčastější důvody našich klientů pro výkup nemovitostí?

1.) Realitní kancelář nebyla schopna rychle najít kupujícího a zprostředkovat prodej nemovitosti, tj. bytu, domu, chaty, chalupy, pozemku či jiné reality v krátkém časovém horizontu a za odpovídající cenu.

2.) Na imobilii klientů byl vydán exekuční příkaz, tj. tedy samozřejmě řešíme i výkup či prodej nemovitostí v exekuci, většinou potom, co se klienti zadlužili a nebyli schopni splácet své finanční závazky u bankovních či nebankovních institucí.

3.) Dalším typickým příkladem pro výkup nemovitosti bývá rozvod manželů či rozchod životních partnerů (druha a družky).

4.) Poslední velmi častou variantou pro zvolení výkupu nemovitosti je neočekávaná (negativní) životní událost, která se udála klientům, jako je např. těžký úraz bez sjednaného odpovídajícího životního pojištění.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Téměř desetina obyvatel je ohrožena příjmovou chudobou.

Příjmová chudoba podle dat Českého statistického úřadu ohrožuje 9,6 % Čechů. I když počet takto ohrožených lidí mírně vzrostl, řadí se ČR k evropským zemím s vůbec nejnižším podílem takto ohrožených osob. Více»

Průměrná sazba hypoték v únoru klesla pod tři procenta.

Průměrná úroková sazba hypotečních úvěrů v únoru nepatrně klesla na 2,99 procenta z lednových tří procent. Vyplývá to z údajů Fincentra Hypoindexu. Více»

Cenové mapy nájmů jsou ke stanovení dávek nepoužitelné.

Cenové mapy s obvyklým nájemným, které měly podle plánů sloužit k přesnějšímu stanovení dávek na bydlení, ministerstvo práce využívat nebude. Údaje nejsou vypovídající a nedá se z nich pro určení výše podpory vycházet. Více»

Metropole bude zvyšovat nájmy svých bytů o inflaci.

Management Prahy hodlá začít zvyšovat nájmy městských bytů o inflaci, což sice magistrát podle drtivé většiny nájemních smluv může, ale již minimálně deset let to nedělá. Úpravou by měl magistrát ročně získat o zhruba 11 milionů korun více. Více»

Odpadní teplo z Temelína má zahřát tisíce občanů.

ČEZ začal stavět 26 kilometrů dlouhý horkovod mezi jadernou elektrárnou Temelín a Českými Budějovicemi. Finanční náklady jsou 1, 445 miliardy korun. Práce plánuji energetici na necelé dva roky. Více»

Všechny články a aktuality »»