Provozuje:
Juris Real Estate

Mezi městy s nejlepšími hotely roku 2015 jsou i tři česká.

Žebříček stovky destinací s hotely s nejlepší reputací v roce 2015 vede Itálie s nejvíce městy na předních pozicích. Pozadu však nezůstává ani ČR. Zazářil Český Krumlov, Karlovy Vary i Praha. Ta se ovšem meziročně o několik desítek příček propadla.

Mezi městy s nejlepšími hotely roku 2015 jsou i tři česká.

autor. JURIS REAL

Žebříček stovky destinací s hotely s nejlepší reputací v roce 2015 vede Itálie s nejvíce městy na předních pozicích. Pozadu však nezůstává ani ČR. Zazářil Český Krumlov, Karlovy Vary i Praha. Ta se ovšem meziročně o několik desítek příček propadla.

Český Krumlov se z českých měst umístil nejlépe.

Italské hotely slaví úspěch. V hodnocení loňského roku dopadla Itálie více než dobře. Alespoň tedy v žebříčku hotelového vyhledávače Trivago. V desítce destinací s nejlépe hodnocenými hotely má čtyři města, do 30. místa se jich umístilo celkově osm. Konkrétně se jedná o města Matera, San Gimignano, Lecce, Sorrento, Assisi, Lucca, San Vito Lo Capo a Bergamo.

Ubytování s nejlepší reputací je na základě recenzí cestovatelů v Göreme v Turecku. Přitom minulý rok se toto město v žebříčku vůbec neobjevilo. V nej desítce měst je dále Gramado v Brazílii, Hanoj ve Vietnamu, Siem Reap v Kambodži, Killarney v Irsku či Funchal v Portugalsku.

Češi mohou být pyšní mimo jiné na Český Krumlov, který loni v žebříčku nebyl a nyní skončil jedenáctý, ale také na Karlovy Vary, taktéž nově, na 68. příčce. Praha si své místo v seznamu drží, z 33. příčky ale meziročně spadla na 77. pozici.

Česká města získala lepší hodnocení než washingtonský Seattle, britský Liverpool, Reykjavík na Islandu, Vancouver v Kanadě či Vídeň v Rakousku.

Index, který určil umístění jednotlivých měst, sestavil hotelový vyhledavač na základě více než 200 miliónů uživatelských recenzí zveřejněných na internetu. Ubytovací zařízení tak hodnotili samotní hosté.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Počet uchazečů o oddlužení klesá.

Během září bylo podáno pouze 3 410 insolvenčních návrhů, což v komparaci s červencovým rekordem představuje propad o skoro pětinu. Více»

Zákon zakazující prodej v obchodech o stanovených svátcích bude i nadále platit.

Nebude se ale již nově vztahovat na velkoobchod. Rozhodla tak Sněmovna, když odmítla návrh Senátu na zrušení zákona o prodejní době. Více»

Ústavní soud se postavil proti zdanění finančních náhrad z církevních restitucí.

Kontroverzní část právní normy zrušil, vyhověl tak návrhu senátorů. Více»

Na pražském Smíchově se má stavět nová čtvrť.

Dominovat jí bude bankovní centrála. Více»

Metropole vypíše nový tendr dostavby vyhořelého Průmyslového paláce.

Pražský magistrát vypíše nové výběrové řízení na dostavbu vyhořelého křídla Průmyslového paláce na Výstavišti. Původní tendr zrušili pražští radní. Více»

Všechny články a aktuality »»