Provozuje:
Juris Real Estate

Mezi městy s nejlepšími hotely roku 2015 jsou i tři česká.

Žebříček stovky destinací s hotely s nejlepší reputací v roce 2015 vede Itálie s nejvíce městy na předních pozicích. Pozadu však nezůstává ani ČR. Zazářil Český Krumlov, Karlovy Vary i Praha. Ta se ovšem meziročně o několik desítek příček propadla.

Mezi městy s nejlepšími hotely roku 2015 jsou i tři česká.

autor. JURIS REAL

Žebříček stovky destinací s hotely s nejlepší reputací v roce 2015 vede Itálie s nejvíce městy na předních pozicích. Pozadu však nezůstává ani ČR. Zazářil Český Krumlov, Karlovy Vary i Praha. Ta se ovšem meziročně o několik desítek příček propadla.

Český Krumlov se z českých měst umístil nejlépe.

Italské hotely slaví úspěch. V hodnocení loňského roku dopadla Itálie více než dobře. Alespoň tedy v žebříčku hotelového vyhledávače Trivago. V desítce destinací s nejlépe hodnocenými hotely má čtyři města, do 30. místa se jich umístilo celkově osm. Konkrétně se jedná o města Matera, San Gimignano, Lecce, Sorrento, Assisi, Lucca, San Vito Lo Capo a Bergamo.

Ubytování s nejlepší reputací je na základě recenzí cestovatelů v Göreme v Turecku. Přitom minulý rok se toto město v žebříčku vůbec neobjevilo. V nej desítce měst je dále Gramado v Brazílii, Hanoj ve Vietnamu, Siem Reap v Kambodži, Killarney v Irsku či Funchal v Portugalsku.

Češi mohou být pyšní mimo jiné na Český Krumlov, který loni v žebříčku nebyl a nyní skončil jedenáctý, ale také na Karlovy Vary, taktéž nově, na 68. příčce. Praha si své místo v seznamu drží, z 33. příčky ale meziročně spadla na 77. pozici.

Česká města získala lepší hodnocení než washingtonský Seattle, britský Liverpool, Reykjavík na Islandu, Vancouver v Kanadě či Vídeň v Rakousku.

Index, který určil umístění jednotlivých měst, sestavil hotelový vyhledavač na základě více než 200 miliónů uživatelských recenzí zveřejněných na internetu. Ubytovací zařízení tak hodnotili samotní hosté.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Jaderné úložiště by mělo být u Temelína, na Vysočině nebo na Klatovsku.

Hlubinné úložiště jaderného odpadu má v tuzemsku vzniknout na jedné ze čtyř následujících lokalit - Janoch u Temelína, Horka na Třebíčsku, Hrádek na Jihlavsku či Březový potok na Klatovsku. Více»

V hotelu jako doma za měsíční nájem.

Pražské hotely nabízejí pokoje k dlouhodobému bydlení, řeší takto nedostatek především zahraničních turistů. Více»

Na Staroměstském náměstí v metropoli dnes bude vztyčen mariánský sloup.

Na Staroměstském náměstí v centru Prahy dnes bude vztyčena napodobenina mariánského sloupu ze 17. století. Plány na umístění sloupu vyvolaly mezi občany kontroverze. Více»

Hatě praskají ve švech.

Za tři týdny, kdy se opětovně otevřela nákupní centra po zmírnění pandemie, nakoupili čeští zákazníci v outletovém centru v Hatích u Znojma o polovinu více zboží než za stejné období loňského roku. Více»

SŽDC zahájila rekonstrukci vlakového nádraží v Českých Budějovicích.

Památkově chráněnou budovu opraví sdružení firem Metrostav, Edikt a Avers. Více»

Všechny články a aktuality »»