Provozuje:
Juris Real Estate

Modrá pyramida zvyšuje objem úvěrů na bydlení.

Za první pololetí letošního roku si klienti u Modré pyramidy sjednali úvěry na bydlení v objemu 4,4 mld. Kč, což je 47 % meziroční nárůst.

Modrá pyramida zvyšuje objem úvěrů na bydlení.

autor. JURIS REAL

Za první pololetí letošního roku si klienti u Modré pyramidy sjednali úvěry na bydlení v objemu 4,4 mld. Kč, což je 47 % meziroční nárůst.

Rychloúvěr do konce října s akční sazbou 4,99 % p.a. Modernizaci bydlení ve výši 100 000 Kč lze tak pořídit již za 841 Kč měsíčně

Hypoúvěr Modré pyramidy čerpalo v prvním pololetí letošního roku více než 1 100 klientů. Celkový objem poskytnutých Hypoúvěrů překročil 1,5 miliardy korun, což je 58 % meziroční nárůst. Zájem o Rychloúvěry na rekonstrukci a modernizaci bydlení rostl ještě rychleji – Modrá pyramida jich poskytla více než 3 300 v objemu 845 milionů korun, což je meziroční nárůst dokonce 93 %. Klienti oceňují u Rychloúvěru zejména možnost půjčit si bez zajištění nemovitosti do celkové výše až 700 000 Kč. Objem úvěrů ve vazbě na stavební spoření vzrostl meziročně o 68 %. „Modrá pyramida boří mýty o tom, že úvěry ze stavebního spoření nedokážou konkurovat tradičním hypotečním úvěrům. Téměř sedmdesáti procentní meziroční nárůst objemu poskytnutých úvěrů je jasným důkazem toho, že spojení atraktivních produktů s vysoce kvalitním poradenstvím má na českém trhu velký potenciál,“ komentuje pololetní výsledky člen představenstva Modré pyramidy Aleš Mašanský.

Odborní poradci Modré pyramidy dokážou najít nejvhodnější řešení pro klienta v rámci portfolia produktů skupiny Komerční banky. Právě investice do pořízení, rekonstrukce a modernizace bydlení patří k tradičním oblastem, kde dokáže Modrá pyramida nabídnout komplexní řešení. V rámci finančního poradenství si mohou klienti v Modré pyramidě vyřídit vše kolem financování bydlení – například na koupi či stavbu nemovitosti Hypoúvěr nebo hypotéku, na financování rekonstrukcí je vhodný Rychloúvěr, na renovaci bytového domu zase Renoúvěr Multi. Součástí klientského servisu je i nabídka odpovídajícího pojištění. Komplexní služby včetně široké nabídky nemovitostí poskytuje Modrá pyramida ve svých Hypocentrech, kterých má v České republice již 8.

Češi rekordně investují do bydlení, s Rychloúvěrem nemusejí své plány odkládat

V nedávném průzkumu společnosti Ipsos zpracovaném pro Modrou pyramidu odpovědělo 69 % dotázaných, že v horizontu jednoho roku plánují rekonstrukci nebo větší úpravu bytu nebo domu. Své plány mohou právě teď výhodně realizovat s Rychloúvěrem Modré pyramidy – při podpisu žádosti o úvěr až do 30. října 2015 získají v rámci akční nabídky garantovanou úrokovou sazbu 4,99 % p.a.

Rychloúvěr na modernizaci bydlení ve výši 100 tisíc Kč tak mohou mít již za 841 Kč měsíčně.

Až do 700 tisíc Kč mohou klienti čerpat Rychloúvěr bez zajištění. Zpracování úvěru, vedení a správa účtu překlenovacího úvěru je zdarma. Splatnost Rychloúvěru může být až 15 let.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Hnutí Extinction Rebellion v Brně upozornilo na špatný stav lesů v ČR.

Za doprovodu smuteční hudby se dnes na brněnském náměstí Svobody sešli zástupci hnutí Extinction Rebellion (rebelie proti vyhynutí) a pár desítek přihlížejících. Více»

V Plané vyrostlo největší bateriové úložiště v České republice.

Průměrná domácnost by z něj mohla čerpat elektřinu rok. Více»

Stát si posvítí na pomalé opravy dálnic.

Slibuje ministr dopravy. Více»

Zájem o koleje VŠ či univerzit je vysoký.

Převis poptávky láká firmy. Více»

Rada ČNB nechá ve středu podle analytiků úrokové sazby beze změny.

Bankovní rada České národní banky nechá na svém zasedání ve středu 25. září úrokové sazby beze změny. Toto zjištění vyplývá z odhadů ekonomů oslovených ČTK. Více»

Všechny články a aktuality »»