Provozuje:
Juris Real Estate

Na brněnském výstavišti začíná veletrh Amper.

Představí se na něm 400 firem.

Na brněnském výstavišti začíná veletrh Amper.

autor. JURIS REAL (Zdroj: ČTK)

Představí se na něm 400 firem.

V pavilonech P a F brněnského výstaviště dnes začíná veletrh Amper, na kterém 400 firem z 24 zemí představí novinky z elektrotechniky, energetiky, elektroniky či automatizace a digitalizace.

Akce je určená především pro odborníky z těchto oborů. Velkým tématem bude fotovoltaika. Pořadatelé očekávají návštěvnost až 30.000 lidí.

Největší zahraniční zastoupení mají vystavovatelé ze sousedních zemí, ale přijedou i zástupci z Turecka, Tchaj-wanu, Číny, USA či Spojených arabských emirátů.

Mezi další témata, na která bude letos kladen na veletrhu důraz, patří elektroinstalace včetně chytrých sítí, elektromobilita či veřejné osvětlení.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Dvě desítky privátních hradů a zámků se otevřou veřejnosti.

Dvě desítky soukromých hradů a zámků se ode dneška do neděle otevřou veřejnosti. Některé pamětihodnosti si budou moci zájemci prohlédnout pouze v těchto dnech, po zbytek roku jsou totiž nepřístupné. Více»

PS mj. odmítla omezit inflační doložku k fin. náhradám církvím.

Sněmovna schválila novelu církevního zákona, která má přinést digitalizaci, sjednocení terminologie a snížení administrativní zátěže týkající se církví. Více»

Zákaz smlouvy na digitalizaci stavebního řízení platí.

Předseda ÚOHS Petr Mlsna potvrdil zákaz plnění smlouvy mezi ministerstvem pro místní rozvoj a firmou InQool na vytvoření části systémů pro digitalizaci stavebního řízení. Zákaz začne platit za čtyři měsíce. Více»

Personál justice bude ve středu stávkovat za vyšší platy.

Zaměstnanci soudů budou ve středu 29. května stávkovat za zvýšení platů. Jednodenní výstražnou stávku vyhlásily justiční odbory po jednání s ministrem spravedlnosti Pavlem Blažkem (ODS) Více»

Experti hodlají urychlit ochranu lužních lesů u Dyje.

Odborné společnosti chtějí urychlit ochranu lužních lesů podél dolních toků řek Moravy a Dyje, osm jich podepsalo společné prohlášení. Oblasti se přezdívá Moravská Amazonie, v přípravě je, že se lokalita stane chráněnou krajinnou oblastí. Více»

Všechny články a aktuality »»