Provozuje:
Juris Real Estate

O zvýšení poplatků za vodu hodlá Brabec dál jednat.

Sociální demokraté nesouhlasí s návrhem na zvýšení poplatků za odběr podzemní vody a podle premiéra Bohuslava Sobotky nebudou hlasovat pro kroky, které by vedly ke zdražení vody pro domácnosti.

O zvýšení poplatků za vodu hodlá Brabec dál jednat.

autor. JURIS REAL

Sociální demokraté nesouhlasí s návrhem na zvýšení poplatků za odběr podzemní vody a podle premiéra Bohuslava Sobotky nebudou hlasovat pro kroky, které by vedly ke zdražení vody pro domácnosti.

Boj se suchem by podle něj neměl být záminkou pro plošné zvyšování cen. Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) si přeje, aby změna byla přijata v koaliční shodě, je připraven dále jednat.

Chce ale vědět, čím platit plány ve vodohospodářství. V rozhovoru pro ČT 24 uvedl, že v připomínkovém řízení úřad vlády nic nenamítal.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Letošní Jizerskou padesátku poběží minimálně profesionální lyžaři

Pořadatelé získali od ministerstva zdravotnictví výjimku z opatření proti šíření koronaviru pro elitní závod na neděli 14. února i pro páteční sprinty. Více»

Loňské srážky byly jako na houpačce.

Počasí v loňském roce lze popsat jako střídání extrémů. Zatímco leden, březen, duben, červenec, listopad a prosinec patřily z hlediska srážek k sušším měsícům, únor, červen, srpen, září a říjen byly nadprůměrné. Normální byl jen květen. Více»

Ruský prezident odmítl informaci Navalného, že vlastní luxusní nemovitost.

Putin odmítl tvrzení svého úhlavního kritika Alexeje Navalného, že mu patří luxusní rezidence na pobřeží Černého moře. Více»

IKEA letos otevře v metropoli první projekční studio v ČR.

Nábytkářský řetězec IKEA plánuje letos v Praze otevřít své první projekční studio v regionu České republiky, Slovenska a Maďarska. Zaměřené bude na plánování kuchyní, úložných prostor a koupelen. Více»

Americký firma Ball postaví v Plzni továrnu na plechovky za 4,4 mld. Kč.

Americká korporace Ball, výrobce recyklovatelných hliníkových obalů, hodlá letos na jaře zahájit výstavbu nového výrobního závodu v nové průmyslové zóně v Plzni. Více»

Všechny články a aktuality »»