Provozuje:
Juris Real Estate

Radní jedničky nechají Drop in v centru města do konce měsíce srpna.

Členové Rady Městské části Praha 1 při svém rozhodování ustoupili a výpověďní lhůtu, kterou středisko Drop In dostalo ke konci dubna, prodloužili.

Radní jedničky nechají Drop in v centru města do konce měsíce srpna.

autor. JURIS REAL

Členové Rady Městské části Praha 1 při svém rozhodování ustoupili a výpověďní lhůtu, kterou středisko Drop In dostalo ke konci dubna, prodloužili.

Středisko pro drogově závislé tak v ulici Ve Smečkách může zůstat do srpna, aby mohlo bez přerušení navázat na provoz v areálu Nemocnice Na Bulovce.

Tamní prostory budou pro přestěhování metadonového centra připraveny do čtyř měsíců.

Důvodem pro udělení výpovědi byla podle vyjádření starosty městské části Praha 1 skutečnost, že středisko, kam denně chodí desítky drogově závislých, sídlí nedaleko mateřské školky.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Legislativní novela exekučního řádu prý zvýší počet nevyřízených exekucí.

Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky projedná ve středu 23. září velkou exekuční novelu, která si klade za cíl přispět k vyřešení problematiky vícečetných exekucí. Více»

Nemocnice Na Bulovce otevře ve čtvrtek očkovací centrum.

Vyjma běžných pacientů se bude specializovat na rizikové skupiny pacientů a těhotné. Novinářům tyto informace sdělila primářka Kliniky infekčních, tropických a parazitárních nemocí Hana Roháčová. Více»

V Praze dnes oficiálně představili Divadlo Lucie Bílé.

Scéna s kapacitou 400 míst známá z dřívějška jako divadlo Ta Fantastika se nachází v historickém centru nedaleko Karlova mostu. Více»

Na Praze 10 vznikne pro děti nová mateřská školka.

Radnice Prahy 10 plánuje zbourat vyklizenou budovu mateřské školky ve vršovické Bajkalské ulici a na jejím místě postavit novou školku se třemi pavilony. Více»

Obchodní banky zatím nepřipravují kvůli koronaviru uzavírání poboček.

Tuzemské komerční banky zatím nepřipravují kvůli epidemické situaci uzavírání svých poboček. Jejich zaměstnanci ale mnohem více pracují z domova, zejména ti v pozicích na centrálách. Více»

Všechny články a aktuality »»