Provozuje:
Juris Real Estate

Šluknov nabízí stavební parcely.

Do 7. prosince mohou zájemci podat nabídku k odkoupení stavebních pozemků ve Šluknově na Děčínsku.

Šluknov nabízí stavební parcely.

autor. JURIS REAL (Zdroj: ČTK, Deník Metro a město Šluknov)

Do 7. prosince mohou zájemci podat nabídku k odkoupení stavebních pozemků ve Šluknově na Děčínsku.

Město na severu Čech nabízí k prodeji pozemky na výstavbu rodinných domů. Jednu parcelu město prodalo již v září, o dalších 11 nabídnutých pozemků zatím nikdo zájem neprojevil.

Martin Chroust z odboru rozvoje a životního prostředí řekl, že město přivedlo inženýrské sítě k celkem 29 parcelám. Když se pozemky prodají, vznikne u nich ještě příjezdová komunikace. V součtu provedené úpravy radnice zaplatila odhadem 15 milionů korun. Město má v plánu vybudovat takřka 60 parcel pro stavbu rodinných domů. S výstavbou počítala radnice již v roce 2009, kdy byl zpracován nový územní plán. Pozemky město postupně buduje na louce nedaleko rybníka Zezulák. Původně měl být v prostoru vystaven jižní obchvat města, proto lokalita dostala název Jihozápad. Minimální požadované nabídkové ceny se pohybují podle velikosti pozemků, které mají rozlohu od 651 metrů čtverečních do 1 067 m2, od 339 tis. korun do 555 tisíc korun. Většina pozemků má výměru mezi 800 až 900 m2.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Ruská federace prodlouží současné omezení těžby ropy do konce června.

Rusko s ohledem na současnou situaci na trhu zachová současné snížení těžby o 500.000 barelů denně do konce června. Uvedl to vicepremiér Alexandr Novak. Více»

Soud zmírnil 4 obžalovaným tresty za pád mostu ve Vilémově, pátého zprostil.

Odvolací soud v Pardubicích zmírnil tresty čtyřem z pěti mužů obžalovaným kvůli pádu mostu ve Vilémově na Havlíčkobrodsku v roce 2014. Pátého obžaloby z obecného ohrožení z nedbalosti zprostil. Více»

Slovensko postaví na místě Kuciakova domu památník.

Rodinný dům, ve kterém byli v roce 2018 zastřeleni novinář Ján Kuciak a jeho partnerka Martina Kušnírová, bude zbourán. Demolice měla začít včera a na místě má v budoucnu vyrůst památník svobody slova. Více»

Nejlepší rekonstrukce památkových objektů dnes dostanou cenu Památka roku.

Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska dnes v Praze na Žofíně vyhlásí vítěze soutěže Památka roku 2022. Více»

Na brněnském výstavišti začíná veletrh Amper.

Představí se na něm 400 firem. Více»

Všechny články a aktuality »»