Provozuje:
Juris Real Estate

V další bytové kauze v Brně jde jeden člověk do vazby.

Brněnský městský soud poslal ve čtvrtek odpoledne do vazby jednoho člověka v případu údajného podvodu při přidělování či získávání městských nebytových prostorů.

V další bytové kauze v Brně jde jeden člověk do vazby.

autor. JURIS REAL (Zdroj: ČTK, novinky.cz, Deník Právo a ČT 24)

Brněnský městský soud poslal ve čtvrtek odpoledne do vazby jednoho člověka v případu údajného podvodu při přidělování či získávání městských nebytových prostorů.

Právu to potvrdila dozorující státní zástupkyně Petra Lastovecká z Vrchního státního zastupitelství v Olomouci.

Při v pořadí už třetím zátahu Národní centrály proti organizovanému zločinu v posledních týdnech v Brně skončily v rukou policistů dvě osoby. Státní zastupitelství navrhlo vazbu pro jednu z nich. „Soud návrh akceptoval,“ potvrdila po neveřejném zasedání Lastovecká. Podvod se měl udát v souvislosti s nebytovými prostory v domě patřícím Brnu, na ulici Hlinky. Podle serveru Seznamzprávy.cz se podvodu měly dopustit dvě ženy ve snaze získat prostory, kde by šlo vybudovat exkluzivní bydlení.

Na stopu policisty podle dostupných informací přivedly informace získané při prověřování případu Pavla Hubálka, kterého detektivové podezřívají z podvodů při získávání městských bytů. Hubálek totiž po nějaké době od svého zadržení začal tvrdit, že v Brně působí zločinecká skupina navázaná na přední politiky ODS. V minulých týdnech skončilo po předchozích dvou raziích ve vazbě celkem devět lidí.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

ČNB zhoršila odhad letošního schodku veřejných financí na 4,5 pct HDP.

Česká národní banka zhoršila odhad letošního schodku veřejných financí na 4,5 procenta hrubého domácího produktu (HDP). Na podzim přitom očekávala, že schodek bude činit 3,8 procenta HDP. Více»

ECB zvýšila základní úrok o půl procentního bodu na 3 procenta.

Evropská centrální banka (ECB) podle očekávání zvýšila svou základní úrokovou sazbu o půl procentního bodu na tři procenta. Více»

Univerzita nemá finanční prostředky na obnovu zámku v Zahrádkách.

Nejspíš ho proto zkusí odprodat. Více»

Pardubice proti vedoucí Slavii otevřely zrekonstruovaný stadion.

Fotbalové Pardubice proti vedoucí Slavii slavnostně otevřely zrekonstruovaný Stadion Arnošta Košťála, podle jednoho ze sponzorů také zvaný jako CFIG Arena. Více»

Britská centrální banka zvýšila úrok na čtyři procenta.

Je to nejvýše od roku 2008. Více»

Všechny články a aktuality »»