Provozuje:
Juris Real Estate

Winter Classic ve Špindlu?

Jágr a spol. v prosinci odehrají hokejový zápas pod sjezdovkou.

Winter Classic ve Špindlu?

autor. JURIS REAL, Forbes.cz

Jágr a spol. v prosinci odehrají hokejový zápas pod sjezdovkou.

Na začátku prosince se ve Špindlerově Mlýně pod širým nebem odehraje hokejový zápas, jaký tu ještě nebyl. Respektive dva zápasy: jeden prvoligový, mezi Vrchlabím a Kladnem, a jeden extraligový, zřejmě mezi Spartou a Hradcem Králové, ačkoli to zatím není potvrzeno. Akce, která je spojená se zahájením lyžařské sezony v největším českém středisku, by se měla uskutečnit na kluzišti dočasně postaveném přímo pod sjezdovkou ve Svatém Petru.

Pořadatelem je eventová a marketingová agentura Eniva, za kterou stojí dvojice Andrea Bársony a Tomáš Vosátka. Eniva na svém webu mezi klienty uvádí Unilever, Philips či Dr. Max a také hokejový klub Rytíři Kladno. A právě tohle spojenectví je pro hokejový open air ve Špindlu klíčové. Zdroje z hokejového prostředí Forbesu potvrdily, že Jaromír Jágr bude do akce zapojen herně i byznysově a současně pomůže s její propagací. Detaily dohody mezi legendárním českým útočníkem, jemuž kladenský klub patří, a Enivou ovšem nechce ani jedna strana zatím komentovat.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Jedno z nejkrásnějších vyhlídkových míst na Letné prošlo celkovou revitalizací.

Blátivý sešlapaný prostor mezi Hanavským pavilonem a bývalým Stalinovým pomníkem byl nahrazen decentní dřevěnou podestou se zábradlím, která umožní pohodlnou vyhlídku i s posezením a současně zamezí další destrukci svahu. Více»

Pošta si hodlá od obchodních bank půjčit na provoz až pět miliard korun.

Česká pošta si hodlá od komerčních bank nebo od státu půjčit až pět miliard korun. Půjčkou chce překlenout období, než dostane od státu úhradu nákladů za poskytování tzv. univerzální služby v letech 2018 až 2022. Více»

V Pražské tržnici byl dnes otevřen komunitní prostor H40.

V Pražské tržnici byl dnes otevřen komunitní prostor H40 s podnikatelským inkubátorem Art&Digital. Lidé tam mohou přijít na vzdělávací i kulturní akce. Více»

Státním vojenským lesům loni poklesl zisk o 88 procent na 9,1 mil. Kč.

Státním Vojenským lesům a statkům ČR (VLS) loni klesl meziročně zisk o 88 procent na 9,1 milionu korun. Obrat firmy poklesl o zhruba 12 procent na 2,79 miliardy Kč. Společnost to uvádí ve své výroční zprávě umístěné ve Sbírce listin. Více»

Stavbaři prorazili 840 metrů dlouhý tunel Mezno.

Má zrychlit vlaky. Více»

Všechny články a aktuality »»