Provozuje:
Juris Real Estate

mBank zlevňuje hypoteční úvěry.

Akce na zlevnění hypotéky je časově omezená. Trvá do 28. února 2021.

mBank zlevňuje hypoteční úvěry.

autor. JURIS REAL (Zdroj: Měšec.cz, autor: Lenka Kašparová a mBank)

Akce na zlevnění hypotéky je časově omezená. Trvá do 28. února 2021.

mBank snižuje od 11. ledna 2021 úrokové sazby u účelové mHypotéky s fixací na pět let. Levněji pořídíte úvěry v pásmu od 80 % do 90 % LTV, což znamená, že pokud žádáte o hypotéku máte naspořeno 20 % nebo 10 % z celkové ceny nemovitosti. Úrokovou sazbu banka snížila z 2,64 % na 2,19 %. Abyste ale tuto úrokovou sazbu získali, musíte si u mBank založit životní pojištění a mít obrat na účtu 15 000 korun měsíčně. Banka však zlevnila i úrokové sazby hypoték pro ty, kteří si pojištění uzavřít nechtějí. V takovém případě máte možnost získat sazbu 2,44 % namísto původních 2,89 pct.

Další podmínkou získání těchto východnějších sazeb (2,19 % nebo 2,44 %) je, aby hypotéka byla zajištěna bytem v krajských městech. Účelem úvěru musí být koupě nemovitosti (která však nesmí být pořizována za účelem pronájmu), refinancování či vypořádání SJM nebo dědictví.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Firmy z České republiky vyráběly i loni materiál pro ruské reaktory.

Firmy z ČR pokračovaly i loni s dodávkami materiálu pro reaktory typu VVER ruské státní korporace Rosatom. Více»

Počet nových smluv o stavebním spoření loni poklesl.

Stavební spořitelny loni uzavřely zhruba 462.000 nových smluv o stavebním spoření, což byl meziroční pokles o pět procent. Toto zjištění vyplývá z informací, které uveřejnilo ministerstvo financí na webu. Více»

Otevření prvního vesmírného hotelu se plánuje na rok 2027.

Pokud sníte o budoucích cestách, zatímco jste během pandemie uvázli doma, proč si v duchu představovat pláže na Bali nebo benátské kanály, když by vaší budoucností mohla být dovolená ve vesmíru? Více»

V sousedním Německu se loni poprvé vyrobilo více energie z větru než z uhlí.

Podíl obnovitelných zdrojů energie na výrobě proudu se dostal na rekordních 47 procent ze 42,3 procenta v roce 2019. S odkazem na údaje německého statistického úřadu o tom na svém webu informuje týdeník Die Zeit. Více»

Pražská práva výjimečně přijímají přihlášky ke studiu až do konce března.

Zájemci o pětileté magisterské studium oboru právo na Právnické fakultě Univerzity Karlovy mohou letos podávat elektronické přihlášky až do 31. března 2021. Více»

Všechny články a aktuality »»