Provozuje:
realitní kanceláo JURIS REAL

Diskusní fórum k výkupu rekreačních objektů

Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód!
   
 
Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.
Realitní kancelář JURIS REAL (info@rkjuris.cz): 5/29/2017
Dobrý den lidičky, výkup rekreačních objektů, tj. chat a chalup provádí Ivana Bachová, specialistka na obchodní segment výkupu rekreačních objektů, která disponuje tel. č.: 777 306 102 a e-mailem: bachova@rkjuris.cz. Společná realitní a advokátní kancelář JURIS REAL, spol. s r. o.

Realitní kancelář JURIS REAL (info@rkjuris.cz): 7/3/2016
Dobré odpoledne, ano naše realitní kancelář provádí výkup chat a chalup, a to prostřednictvím paní Ivany Bachové, naší specialistky na segment výkupu rekreačních objektů. Vaši nemovitosti jsme schopni vykoupit velmi rychle. JURIS REAL, spol. s r. o.

Mirek Kostka (kostka.miroslav3456@seznam.cz): 7/3/2016
Hezké nedělní odpoledne, provádíte výkup rekreačních objektů taktéž na Berounsku? Potřeboval bych se totiž rychle zbavit chaty. S pozdravem Mirek

Realitní kancelář JURIS REAL (info@rkjuris.cz): 6/2/2016
Dobrý den Jardo, ano prodej Vaší chaty v Ostré Vám rádi zprostředkujeme. Již jsme v této souvislosti uvědomili našeho realitního makléře, který se specializuje i mj. na výkup rekreačních objektů. JURIS REAL, spol. s r. o.

Jarda (jaroslav.voslar7@seznam.cz): 6/2/2016
Dobrý den, chtěl bych prodat chatu v rekreační oblasti Ostrá u Lysé nad Labem. Zprostředkovali byste mi její prodej? S pozdravem Jaroslav

Realitní kancelář JURIS REAL (info@rkjuris.cz): 4/16/2015
Vážený pane inženýre, Vaši nabídku jsme již předali našemu realitnímu makléři, který se specializuje na segment rekreačních objektů. S pozdravem a přáním hezkého zbytku dne Společná realitní a advokátní kancelář JURIS REAL, spol. s r. o.

Ing. Karel Novák (novak.vse@seznam.cz): 4/16/2015
Dobrý den, chtěl bych prodat chatu v Polabí - přesněji řečeno v chatové osadě Řehačka u Lysé nad Labem. Je to možné? Na prodej dost pospícháme. Ing. Novák

Realitní kancelář JURIS REAL (info@rkjuris.cz): 10/6/2011
Dobrý den pane Polehlo. Myslíme si, že převod Vaší nemovitost můžeme realizovat-uskutečnit prostřednictvím partnerské realitní kanceláře v regionu, nicméně samozřejmě záleží na konkrétní nabídce. Pro primární informace ohledně výkupu rekreačních objektů kontaktujte naši realitní makléřku pani Ivanu Bachovou na tel. číslo 777 306 102 či spíše doporučujeme, abyste se s ní pro urychlení komunikace rovnou spojil na e-mailu:bachova@rkjuris.cz, a to s přímou konkretizací Vaší nabídky.Polehla (lubomirpolehla@seznam.cz): 10/6/2011
Dobrý den,sdělte,zda jste schopni vykoupit rekreační nemovitost v lukrativní beskydské obci Čeladná.Nemovitost nemá žádná omezení ani zástavu v katastru.Jsem výhradní vlastník.Děkuji.Polehla

realitní kancelář JURIS REAL (info@rkjuris.cz): 4/16/2011
Vážený pane Ceple, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pro bližší informace ohledně výkupu rekreačních objektů volejte naši realitní makléřku pani Ivanu Bachovou na tel. číslo 777 306 102, příp. ji kontaktujte na e-mail:bachova@rkjuris.cz.

Václav Cepl (V.Cepl@seznam.cz): 4/15/2011
Dobrý den,rád bych se touto cestou informoval jak přesně funguje výkup.Jedná se o chatu na vl.pozemkucca1350m2,6x5 v roce 2009 kolaudace je v obci Domoušice okr.Rakovník.El.220a380V.Fotky jsou zatím v rk Prolux pro případ shlédnutí chaty,Louny zajímalo by mne jestli je možno získat cca 100 procent ceny,kterou požaduji.Předem děkuji p.Cepl

realitní kancelář JURIS REAL (info@rkjuris.cz): 9/14/2009
Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz, který se týká výkupu rekreačních objektů. K Vaší otázce konstatujeme, že bezplatný odhad Vaší nemovitosti Vám provede na místě náš realitní makléř, jenž se na danou oblast obchodování s nemovitostmi specializuje, neboť stanovování kupní ceny je odbornou činností, kterou nelze dělat od počítače. Pro Vaši informaci je kupní cena rovněž jedním z pojmových znaků kupní smlouvy. Je skutečností, že vykupujeme chaty a chalupy spíše v blízkém okolí hlavního města. Nicméně stran Vašeho dotazu zkuste kontaktaktovat pani Popovičovou, a to buď telefonicky na tel. č. 777 133 130 anebo elektronicky na e-mail:popovicova@rkjuris.cz, příp. pana Davida Gabriela na tel. č. 777 603 019 (e-mail: gabriel@rkjuris.cz). S pozdravem realitní kancelář JURIS REAL, spol. s r. o.

lida novotna (l.novotna@seznam.cz): 9/13/2009
dobry den, chtela bych se zeptat na orientacni cenu vykupu mensi jednopatrove chalupy (cca 80m dole i nahore s malou predzahradkou) na vysocine v blizkosti jihlavy. je tam nutna castecna nebo uplna rekontrukce elektriky a vody(tam neni jasne v jakem je stavu), vyhledove strechy. je to chalupa zdena.
diky za odpoved

Realitní kancelář JURIS REAL (info@rkjuris.cz): 9/24/2008
Vážená paní Brabcová,ve svém příspěvku nás ale bohužel podrobněji neinformujete o některých důležitých a podstatných věcech, které se např. týkají místa (lokality), kde se rekreační objekt nachází, napojení na IS (inženýrské sítě), pozemku ap. Při výkupu jakékoliv nemovitosti vycházíme generelně z její tržní ceny. Bezplatný odhad Vaší nemovitosti Vám "na místě" udělá náš realitní makléř, jenž se na danou oblast obchodování s nemovitostmi specializuje. V tomto ohledu prosím kontaktujte pani Popovičovou, a to buď telefonicky na tel. č. 777 133 130 anebo elektronicky na e-mail:popovicova@rkjuris.cz - Vaše realitní kancelář JURIS REAL, spol. s r. o.

Miluše (milusebrabcova@seznam.cz): 9/24/2008
Mám chatu prodávám ji za 380000.Potřebuji ji prodat rychle chci vědět zda mohu od vás dostat částku kterou požadujem.Děkuji Brabcová

Realitní kancelář JURIS REAL (info@rkjuris.cz): 6/4/2008
Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. K Vaší otázce Vám sdělujeme, že rovněž vykupujeme chaty, avšak při výkupu nemovitostí vycházíme generelně pouze z tzv. tržní ceny nemovitosti, která bývá obvykle vyšší než úředně stanovená odhadní cena nemovitosti.Případný odhad Vaší nemovitosti Vám učiní na místě zdarma náš realitní makléř. V případě Vašeho zájmu se obraťte na paní Popovičovou - (tel.: 777 133 130, e-mail: popovicova@rkjuris.cz)- Realitní kancelář JURIS REAL.

jiří filipín (jfilipin@tiscali.cz): 6/4/2008
Dobrý den

CHtěl jsem se zeptat zda vykupujete i chaty
a jestli vycházíte s odhadní ceny nemovitosti .   

Aktuality a články

Ubytovací prostory ve Špindlerově Mlýně mají na Silvestra plno.

V hotelech a penzionech ve Špindlerově Mlýně zbývají na Silvestra většinou už jen poslední volná místa. Výrazný zájem o silvestrovské pobyty a následující dny hlásí také další velká střediska východních Krkonoš. Více»

Hřebenová Labská bouda v Krkonoších bude až do jara kvůli rekonstrukci uzavřena.

Uvádějí to webové stránky hotelu. Labská bouda v nadmořské výšce 1340 metrů na Labské louce severozápadně od Špindlerova Mlýna je oblíbenou zastávkou turistů mířících k prameni Labe. Více»

Zájem o pronájem chat a chalup v tuzemsku roste.

Lidé, kteří mají vyřešené bydlení se poohlížejí po jiných nemovitostech. Jenže často nemají dost finančních prostředků na to, aby si chatu nebo chalupu koupili. Tak si ji prostě pronajmou. Více»

Ceny chat a chalup v ČR vzrostly v loňském roce meziročně o 5 až 10 procent.

Zájem o rekreační nemovitosti roste především v údolí Berounky a Posázaví, Krkonoších či na Šumavě. Toto zjištění vyplývá z vyjádření realitních kanceláří oslovených ČTK. Více»

Roste zájem Čechů o pobyty v ubytovacích zařízení, kam mají děti vstup zakázán.

Zájem Čechů o pobyty v hotelech, kam mají děti vstup zakázán, roste. Nejvíce "adult only" hotelů vyrůstá v Karibiku, Thajsku či na Bali, ve Středomoří se jedná spíše o jednotky hotelů. Více»

Všechny články a aktuality »»

 

Kalkulátor nemovitosti

KalkulátorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru nemovitosti