Provozuje:
Juris Real Estate

Developer Sekyra chce chobotnici u Vltavy.

Přesně pět let uběhlo od chvíle, kdy proslulý česko-britský architekt Jan Kaplický zvítězil v soutěži o novou budovu Národní knihovny na Letné v Praze.

Developer Sekyra chce chobotnici u Vltavy.

autor. JURIS REAL

Přesně pět let uběhlo od chvíle, kdy proslulý česko-britský architekt Jan Kaplický zvítězil v soutěži o novou budovu Národní knihovny na Letné v Praze.

Originální stavba, které se říkalo blob či chobotnice, sice dosud nestojí, ale nápadů, jak a kde ji zhmotnit, se za tu dobu objevilo bezpočet.

Nyní s myšlenkou oživit toto futuristické dílo přichází developer Luděk Sekyra, který by jím rád obohatil plánovanou čtvrť na Rohanském nábřeží v pražském Karlíně. Ta by měla vzniknout právě v následujících letech.

Nápadem s realizací se zabývá jeho pražská kancelář, která zjišťuje, jak bude blob na úrovni hladiny řeky vůbec vypadat.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Průměrná sazba hypotečních úvěrů v lednu poklesla podesáté v řadě.

Průměrná úroková sazba hypoték v lednu klesla na 1,94 procenta z prosincových 1,96 procenta. Sazba se snížila desátý měsíc v řadě. Více»

Byty v Plané nad Lužnicí a Táboře nebude vytápět uhlí.

Firma C-Energy z Plané nad Lužnicí chce skončit s vytápěním bytů v Plané nad Lužnicí a v Táboře uhlím. Plánuje, že tím do roku 2025 sníží emise oxidu uhličitého o 92 procent. Více»

Vláda příště bude lépe odůvodňovat výjimky z restrikcí.

Vláda bude příště velmi důkladně zdůvodňovat výjimky z restrikcí. Rozhodnutí Ústavního soudu o zrušení části opatření týkající se maloobchodu a služeb vnímá jako stav minulý. Více»

V Plzni otevřeli kavárnu.

V době restrikcí prodává zatím z okénka. Více»

V Jelením přikopu se stromy při rekonstrukci Mockerových domů kácet nebudou.

Ani to nikdy nebylo v plánu. Více»

Všechny články a aktuality »»