Provozuje:
realitní kanceláo JURIS REAL

VOLEJTE: 777 306 103
teichmann@jurisreal.cz

Výkup pozemků

Vykupujeme pozemky v Praze a blízkém okolí. Ceny pozemků se liší podle mnoha kritérií, např. zda pozemky jsou/nejsou zasíťovány a zda leží v záplavovém území či nikoliv. Bez osobní prohlídky není možné řádně zjistit tržní cenu pozemku. Kontaktujte nás a my přijedeme ocenit Váš pozemek.

   

Aktuality a články

Úroda chmele byla v ČR letos mírně nadprůměrná.

Činila 6 997 tun. Více»

ÚOHS povolil skupině Penta odkoupit ČSAD Praha Holding.

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže povolil investiční skupině Penta koupit prostřednictvím Penta Real Estate firmu ČSAD Praha Holding, která v hlavním městě vlastní autobusové nádraží Florenc a přilehlé pozemky. Více»

Jičín bude pozemky pro rodinné domy prodávat v aukci.

Město Jičín bude pozemky pro výstavbu rodinných domů v atraktivní lokalitě bývalých kasáren prodávat lidem v elektronické aukci. Dražbu by radnice mohla uspořádat ve druhé polovině roku 2024 nebo počátkem roku 2025. Více»

Existuje pomoc při hledání nejasných vlastníků pozemků.

Občané v České republice mají možnost snadněji než dřív ověřit, zda jim nepatří některý z pozemků s nedostatečně identifikovanými vlastníky, které na konci letoška propadnou státu. Více»

Novela zákona má snížit min. výměru honiteb na 250 hektarů.

Novela mysliveckého zákona by měla snížit minimální výměru honiteb na 250 hektarů, nyní je to 500 hektarů. Cílem je umožnit vlastníkům pozemků snadnější zřízení honitby. Více»

Všechny články a aktuality »»

 

Kalkulátor nemovitosti

KalkulátorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru nemovitosti