Dlouhodobé a obrovské problémy s mosty v Praze.
Mostní konstrukce v hlavním městě nic nevydrží.
Dlouhodobé a obrovské problémy s mosty v Praze.
Mostní konstrukce v hlavním městě nic nevydrží.
autor. JURIS REAL
Např. tramvaje kvůli tomu nejezdily do Modřan díky "chatrnému" mostu. Předtím byly problémy v Libni, potížím se nevyhnul ani lanový most.
Jak vidmo jsou pražské mosty chatrnější než např. stadiony, na kterých se hrají krásné zápasy krajského fotbalové přeboru Středočeského kraje.
Společná realitní a advokátní kancelář JURIS REAL, spol. s r.o. podporuje dlouhodobě prostřednictvím Společnosti Vlasty Buriana o.p.s. umění i sport. Tyto aktivity bude podporovat i nadále, a to i ve středočeském regionu.
Jedním z parametrů pro koupi domu či bytu je totiž rovněž možnost kulturního a sportovního vyžití pro občany.
Společná realitní a advokátní kancelář JURIS REAL, spol. s r. o. vykupuje veškeré byty, rodinné domy, zemědělské stavby, komerční budovy a pozemky v okresu Nymburk.
Fórum

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.
Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.
Volejte 777 603 019
Kalkulátor nemovitostí
Spočítejte si cenu vaší nemovitosti:
Více o kalkulátoru
Poslední Aktuality a články
Loreta v Kosmonosích se má více otevřít veřejnosti.
Unikátní areál barokní loretánské kaple v Kosmonosech u Mladé Boleslavi by měl být více otevřen veřejnosti. Více»
Fotovoltaika bude v Poděbradech i v památkové zóně.
Zastupitelé Poděbrad rozhodli, že vlastníci domů v památkové zóně budou moci žádat o umístění solárních panelů na střechy domů. Více»
V Brně se otevřela Knihovna Milana Kundery.
Autor ji daroval rodnému městu. Více»
Česká ekonomika se nachází v technické recesi.
Potvrdila čísla ČSÚ. Více»
Maxima pojišťovna nabízí novou verzi pojištění majetku.
Navýšila u něj limity plnění. Více»