Provozuje:
Juris Real Estate

Dr. Max otevřel tento týden v Ostravě nejmodernější lékárnu v České republice.

Dr. Max tento týden oficiálně otevřel lékárnu, která je nejmodernější v ČR. Lékárna v ostravském retail parku Futurum v sobě integruje jak tradiční lékárnu, tak e-shopovou. Oproti běžné lékárně nabízí mnohonásobně širší sortiment.

Dr. Max otevřel tento týden v Ostravě nejmodernější lékárnu v České republice.

autor. JURIS REAL (Zdroj: MF DNES a zdravezpravy.cz)

Dr. Max tento týden oficiálně otevřel lékárnu, která je nejmodernější v ČR. Lékárna v ostravském retail parku Futurum v sobě integruje jak tradiční lékárnu, tak e-shopovou. Oproti běžné lékárně nabízí mnohonásobně širší sortiment.

Podle zástupců společnosti Česká lékárna holding [ČLH], která lékárny Dr. Max provozuje, je to v krátké době už podruhé, kdy Dr. Max přichází s inovativním lékárenským konceptem, který není na tuzemském trhu běžný. Lékárna disponuje např. skladem léků na ploše přes tisíc metrů čtverečních. „Jde nám o to přinášet čím dál pestřejší rejstřík služeb klientům a zároveň šetřit čas lékárníkům, aby pacientům mohli věnovat ještě víc své odborné péče. A jinak než pomocí inovací to nejde,“ říká generální ředitel největší tuzemské sítě lékáren Jan Žák. Plocha tzv. oficíny, to je místo, kde se pohybují zákazníci, má 250 metrů čtverečních. To je asi třikrát více než u průměrné lékárny. Znatelně vyšší je i podíl samoobslužných zón, které doplňují čtyři lékárenské pulty. Součástí lékárny je speciální oddělení pro výdej e-shopových zásilek, dotykové prodejní kiosky a samoobslužné pokladny.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Dvě desítky privátních hradů a zámků se otevřou veřejnosti.

Dvě desítky soukromých hradů a zámků se ode dneška do neděle otevřou veřejnosti. Některé pamětihodnosti si budou moci zájemci prohlédnout pouze v těchto dnech, po zbytek roku jsou totiž nepřístupné. Více»

PS mj. odmítla omezit inflační doložku k fin. náhradám církvím.

Sněmovna schválila novelu církevního zákona, která má přinést digitalizaci, sjednocení terminologie a snížení administrativní zátěže týkající se církví. Více»

Zákaz smlouvy na digitalizaci stavebního řízení platí.

Předseda ÚOHS Petr Mlsna potvrdil zákaz plnění smlouvy mezi ministerstvem pro místní rozvoj a firmou InQool na vytvoření části systémů pro digitalizaci stavebního řízení. Zákaz začne platit za čtyři měsíce. Více»

Personál justice bude ve středu stávkovat za vyšší platy.

Zaměstnanci soudů budou ve středu 29. května stávkovat za zvýšení platů. Jednodenní výstražnou stávku vyhlásily justiční odbory po jednání s ministrem spravedlnosti Pavlem Blažkem (ODS) Více»

Experti hodlají urychlit ochranu lužních lesů u Dyje.

Odborné společnosti chtějí urychlit ochranu lužních lesů podél dolních toků řek Moravy a Dyje, osm jich podepsalo společné prohlášení. Oblasti se přezdívá Moravská Amazonie, v přípravě je, že se lokalita stane chráněnou krajinnou oblastí. Více»

Všechny články a aktuality »»