Provozuje:
Juris Real Estate

Hradec Králové dnes otevřel proti Českým Budějovicím nový fotbalový stánek.

Fotbalový Hradec Králové dnešním zápasem 3. kola první ligy s Českými Budějovicemi otevřel nový stadion v městské části Malšovice. Východočeši od návratu mezi elitu hráli poslední dvě sezony domácí duely v azylu v Mladé Boleslavi.

Hradec Králové dnes otevřel proti Českým Budějovicím nový fotbalový stánek.

autor. JURIS REAL, ČTK

Fotbalový Hradec Králové dnešním zápasem 3. kola první ligy s Českými Budějovicemi otevřel nový stadion v městské části Malšovice. Východočeši od návratu mezi elitu hráli poslední dvě sezony domácí duely v azylu v Mladé Boleslavi.

Nejvyšší soutěž se dnes do Hradce Králové vrátila po více než šesti letech. V sezoně 2016/17 se hrálo ještě na starém Všesportovním stadionu, na jehož místě nová aréna stojí.

Pořadatelé měli před utkáním za vytrvalého deště problémy s výpadky proudu, půl hodiny před výkopem se ale situace uklidnila a naplánovaný začátku duelu v 18:00 hod. se nakonec stihl. V úvodu zápasu ale nefungovaly velkoplošné obrazovky s časomírou.

V nové aréně oproti původnímu Všesportovnímu stadionu není prostor kolem hřiště pro atletickou dráhu a zastřešené tribuny pevně uzavírají hrací plochu ze všech stran. O osvětlení se starají především ikonická "lízátka", která se nad královéhradeckým stadionem tyčí od roku 1975. Kompletně nové je zázemí stadionu. Aréna by měla splňovat kategorii UEFA 4 pro mezinárodní utkání.

"Mezi městem Hradec Králové, které je vlastníkem stadionu, a FAČR je už od února 2022 podepsáno memorandum, že na stadionu budou hrát i české reprezentační výběry. Jen co proběhne schválení stadionu také ze strany UEFA, některý z národních týmů na něm nastoupí," sdělil předseda Fotbalové asociace ČR Petr Fousek na webu FAČR. Stavbu i následné otevření stadionu provázely komplikace.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Zrekonstruovaný obchodní dům Máj se dnes otevře pro veřejnost.

Zrekonstruovaný obchodní dům Máj na rohu Národní a Spálené ulice v Praze se dnes otevře pro veřejnost. Návštěvníkům v devíti patrech nabídne obchody, restaurace, zábavní centrum a střešní vyhlídkovou terasu. Více»

Bankovní rada České národní banky dál sníží sazby.

Otázkou ale zůstává, jak výrazně. Více»

Pracovníci z Liberty by mohli dostat náhrady mzdy začátkem července.

Zaměstnanci Liberty Ostrava by mohli začít dostávat náhradu mzdy první týden v červenci, uvedl ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka. Stát bude hledat cestu, jak vyplácet mzdy déle než tři měsíce, aby je v podniku udržel. Více»

Kladno prodá nájemcům desítky bytů.

Opozice má výhrady. Více»

Začala dostavba poldru Kutřín za více než půl mld. Kč.

Ochrání povodí Novohradky. Více»

Všechny články a aktuality »»