Provozuje:
Juris Real Estate

Kooperativa a ČPP koupily další autosalon.

Pojišťovny Kooperativa a Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP), které jsou součástí koncernu Vienna Insurance Group, přikoupily 1. 12. 2023 do svého portfolia prodejen aut a autoservisů další autosalon.

Kooperativa a ČPP koupily další autosalon.

autor. JURIS REAL (Zdroj: měšec.cz)

Pojišťovny Kooperativa a Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP), které jsou součástí koncernu Vienna Insurance Group, přikoupily 1. 12. 2023 do svého portfolia prodejen aut a autoservisů další autosalon.

Tentokrát je jím Autocentrum Lukáš, které provozuje kromě autosalonů a servisů značek ŠKODA a KIA také servisy značek Volkswagen a Citroen. Jedná se o pátou automotive firmu, kterou si obě pojišťovny pořídily. Autocentrum Lukáš vzniklo v roce 1991 a má pobočky na pomezí Zlínského a Moravskoslezského, a to ve Valašském Meziříčí, Rožnově pod Radhoštěm, Frenštátě pod Radhoštěm a v Novém Jičíně. Celkem tato autocentra prodají ročně přes 700 nových automobilů a rovněž cca 300 ojetých vozů v programu ŠKODA Plus. Zaměstnávají 72 zaměstnanců.




Fórum




Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Dvě desítky privátních hradů a zámků se otevřou veřejnosti.

Dvě desítky soukromých hradů a zámků se ode dneška do neděle otevřou veřejnosti. Některé pamětihodnosti si budou moci zájemci prohlédnout pouze v těchto dnech, po zbytek roku jsou totiž nepřístupné. Více»

PS mj. odmítla omezit inflační doložku k fin. náhradám církvím.

Sněmovna schválila novelu církevního zákona, která má přinést digitalizaci, sjednocení terminologie a snížení administrativní zátěže týkající se církví. Více»

Zákaz smlouvy na digitalizaci stavebního řízení platí.

Předseda ÚOHS Petr Mlsna potvrdil zákaz plnění smlouvy mezi ministerstvem pro místní rozvoj a firmou InQool na vytvoření části systémů pro digitalizaci stavebního řízení. Zákaz začne platit za čtyři měsíce. Více»

Personál justice bude ve středu stávkovat za vyšší platy.

Zaměstnanci soudů budou ve středu 29. května stávkovat za zvýšení platů. Jednodenní výstražnou stávku vyhlásily justiční odbory po jednání s ministrem spravedlnosti Pavlem Blažkem (ODS) Více»

Experti hodlají urychlit ochranu lužních lesů u Dyje.

Odborné společnosti chtějí urychlit ochranu lužních lesů podél dolních toků řek Moravy a Dyje, osm jich podepsalo společné prohlášení. Oblasti se přezdívá Moravská Amazonie, v přípravě je, že se lokalita stane chráněnou krajinnou oblastí. Více»

Všechny články a aktuality »»