Provozuje:
Juris Real Estate

Markland dokončil část rekonstrukce OD Kotva.

Společnost Markland Kotva dokončila rekonstrukci druhého a části prvního podlaží obchodního domu Kotva v Praze, jehož oprava započala minulý rok.

Markland dokončil část rekonstrukce OD Kotva.

autor. JURIS REAL

Společnost Markland Kotva dokončila rekonstrukci druhého a části prvního podlaží obchodního domu Kotva v Praze, jehož oprava započala minulý rok.

Komplexní rekonstrukce má skončit v roce 2011, kdy se úpravy dočkají i exteriéry tohoto svého času nejmodernějšího obchodního domu v tehdejším Československu.
FórumJméno: Marek Vodecký E-mail:marek.vodecky@beka.cz Datum pořidání:4/27/2010
Dozvěděl jsem se o rekonstrukci v OD Kotva na Praze 1. Jsme stěhovací spol. a rád bych touto formou získal podrobnosti k zadané rekonstrukci. Kdy začíná a kdy končí. Rádi bychom Team BEKA Moving, s.r.o.Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Zemědělské sucho se v ČR za poslední měsíce stále zvyšuje.

Míra sucha se určuje ve vztahu k dlouhodobému průměru za léta 1961 až 2010. Více»

Vláda ČR schválila pravidla podpory pro sociální a dostupné byty.

Obce a města budou již brzy moct žádat o peníze na sociální a dostupné byty. Návrh nařízení s pravidly pro získání dotací a úvěrů od státu schválila vláda. Informovalo v tiskové zprávě Ministerstvo pro místní rozvoj. Více»

ČNB může mít v letošním roce prostor pro jedno zvýšení úrokových sazeb.

To by se mohlo uskutečnit spíše v první polovině roku, poněvadž ve druhé polovině má nastat odložený odchod Velké Británie z Evropské unie. V rozhovoru s agenturou Bloomberg to konstatoval člen bankovní rady ČNB Tomáš Holub. Více»

Průměrná sazba hypotečních úvěrů v březnu klesla na 2,9 pct.

Průměrná úroková sazba hypoték v březnu klesla na 2,90 procenta z únorových 2,99 procenta. Je to největší meziměsíční propad od března roku 2015. Více»

Katedrála v Paříži je skoro zachráněná.

Většinu částí pařížské katedrály Notre-Dame, u kterých po požáru z počátku tohoto týdne hrozilo zřícení, se podařilo zabezpečit, a chrám je tak téměř zachráněn. V sobotu večer to uvedl francouzský ministr kultury Franck Riester. Více»

Všechny články a aktuality »»