Metrostav postaví v Praze 1 300 bytů.
Investice developerské společnosti Metrostav Development do výstavby 1 300 nových bytů v Praze 3 bude činit zhruba 5, 7 mld. korun.
Metrostav postaví v Praze 1 300 bytů.
autor. JURIS REAL
Investice developerské společnosti Metrostav Development do výstavby 1 300 nových bytů v Praze 3 bude činit zhruba 5, 7 mld. korun.
V únoru letošního roku by chtěl Metrostav spolu se svou dceřinou společností Subterra zahájit výstavbu technické infrastruktury.
Fórum

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.
Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.
Volejte 777 603 019
Kalkulátor nemovitostí
Spočítejte si cenu vaší nemovitosti:
Více o kalkulátoru
Poslední Aktuality a články
Britská centrální banka zvýšila úrok na čtyři procenta.
Je to nejvýše od roku 2008. Více»
Pokles cen energií na trhu nyní brzdí zdražující emisní povolenky.
Ceny emisních povolenek v posledních dnech výrazně rostou, což v současnosti brzdí další pokles cen energií na trhu. Více»
Nabídek nových tarifů elektřiny a plynu bude přibývat.
Myslí si analytici. Více»
Čtyři banky rozjíždějí sdílené bankomaty.
Komerční banka, MONETA Money Bank, Air Bank a UniCredit Bank od dnešního dne sdílejí své bankomaty. Více»
Na letiště Líně přišly tisíce lidí.
Tisíce lidí přišly na Den otevřených hangárů na záložní vojenské letiště v Líních u Plzně. Více»