Provozuje:
Juris Real Estate

Národní hospodářství letos poroste pomaleji.

Kvůli nejistotám ohledně dalšího vývoje dluhové krize eurozóny se změnily odhady růstu české ekonomiky v letošním a příštím roce.

Národní hospodářství letos poroste pomaleji.

autor. JURIS REAL

Kvůli nejistotám ohledně dalšího vývoje dluhové krize eurozóny se změnily odhady růstu české ekonomiky v letošním a příštím roce.

Původně počítaly s růstem ve výši 2, 5 procenta, letos však podle Ministerstva financí vzroste české národní hospodářství o 2, 1 procenta, v příštím roce to bude maximálně o jedno procento.

Ministerstvo rovněž výrazně zhoršilo v nové prognóze odhad vývoje spotřeby domácnosti.

Dá se tak bohužel podle našeho názoru očekávat např. i nárůst nesplacených úvěrů a v tom horším případě i exekucí nemovitostí.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Legislativní novela exekučního řádu prý zvýší počet nevyřízených exekucí.

Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky projedná ve středu 23. září velkou exekuční novelu, která si klade za cíl přispět k vyřešení problematiky vícečetných exekucí. Více»

Nemocnice Na Bulovce otevře ve čtvrtek očkovací centrum.

Vyjma běžných pacientů se bude specializovat na rizikové skupiny pacientů a těhotné. Novinářům tyto informace sdělila primářka Kliniky infekčních, tropických a parazitárních nemocí Hana Roháčová. Více»

V Praze dnes oficiálně představili Divadlo Lucie Bílé.

Scéna s kapacitou 400 míst známá z dřívějška jako divadlo Ta Fantastika se nachází v historickém centru nedaleko Karlova mostu. Více»

Na Praze 10 vznikne pro děti nová mateřská školka.

Radnice Prahy 10 plánuje zbourat vyklizenou budovu mateřské školky ve vršovické Bajkalské ulici a na jejím místě postavit novou školku se třemi pavilony. Více»

Obchodní banky zatím nepřipravují kvůli koronaviru uzavírání poboček.

Tuzemské komerční banky zatím nepřipravují kvůli epidemické situaci uzavírání svých poboček. Jejich zaměstnanci ale mnohem více pracují z domova, zejména ti v pozicích na centrálách. Více»

Všechny články a aktuality »»