Provozuje:
Juris Real Estate

Obyvatelé České republiky nakupují byty a rodinné domy méně, ale se slevou.

Současná finanční situace (pozn. determinovaná světovou finanční krizí) vede lidi v Čechách a na Moravě spíše k bydlení v pronájmu a podnájmu, než k nákupu vlastních bytů a rodinných domů.

Obyvatelé České republiky nakupují byty a rodinné domy méně, ale se slevou.

autor. JURIS REAL

Současná finanční situace (pozn. determinovaná světovou finanční krizí) vede lidi v Čechách a na Moravě spíše k bydlení v pronájmu a podnájmu, než k nákupu vlastních bytů a rodinných domů. Realitní makléři v České republice zaznamenávají v posledních měsících nárůst poptávky po pronájmech (pozn. jak jsme již ostatně informovali na jiném místě s ohledem na skutečnost, že banky nechtějí půjčovat lidem peníze.). Pokles zájmu lidí v Česku o koupi vlastního bytu či rodinného domu evidovalo skoro 74 % dotázaných.

Společný tým realitních makléřů, právníků, hypotečních poradců vám ochotně pomůže s pořízením: činžovních domů, bytů v osobním vlastnictví, nájemních bytů a "družstevních bytů". Při koupi vytoužené nemovitosti se poraďte s odborníky.

Neseďte doma u počítače a přijďte k nám do kanceláře. Veškerý právní i hypoteční servis vám profesionálně zajistíme.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru