Provozuje:
Juris Real Estate

Prodej pošty v Jindřišské v dubnu projedná dozorčí rada.

Odhad je miliarda Kč.

Prodej pošty v Jindřišské v dubnu projedná dozorčí rada.

autor. JURIS REAL (Zdroj: ČTK)

Odhad je miliarda Kč.

O případném prodeji budovy České pošty v Jindřišské ulici by ještě tento měsíc mohla jednat dozorčí rada podniku. Odhadní cena je přes jednu miliardu korun. Případné vyjmutí ze svěřeného majetku pak bude ještě muset schválit ministerstvo vnitra a pak teprve začnou jednání s potenciálními kupci. Prvním zájemcem v pořadí je Hlavní město Praha. Toto zjištění vyplývá z aktuálních informací ČTK.

Mluvčí pošty Matyáš Vitík dnes ČTK potvrdil, že prvním zájemcem, se kterým bude pošta jednat, je Praha, které budovu firma nabídne za odhadní cenu. "Pokud nebude mít vedení Prahy zájem, tak budovu nabídneme formou e-aukce, kde vyhrává nejvyšší nabídka," řekl ČTK. Vedení Prahy má však podle radního Adama Zábranského (Piráti) zájem s Českou poštou jednat. Obě strany podle jeho úterního vyjádření vytvoří pracovní skupinu, která bude prodej řešit.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Dvě desítky privátních hradů a zámků se otevřou veřejnosti.

Dvě desítky soukromých hradů a zámků se ode dneška do neděle otevřou veřejnosti. Některé pamětihodnosti si budou moci zájemci prohlédnout pouze v těchto dnech, po zbytek roku jsou totiž nepřístupné. Více»

PS mj. odmítla omezit inflační doložku k fin. náhradám církvím.

Sněmovna schválila novelu církevního zákona, která má přinést digitalizaci, sjednocení terminologie a snížení administrativní zátěže týkající se církví. Více»

Zákaz smlouvy na digitalizaci stavebního řízení platí.

Předseda ÚOHS Petr Mlsna potvrdil zákaz plnění smlouvy mezi ministerstvem pro místní rozvoj a firmou InQool na vytvoření části systémů pro digitalizaci stavebního řízení. Zákaz začne platit za čtyři měsíce. Více»

Personál justice bude ve středu stávkovat za vyšší platy.

Zaměstnanci soudů budou ve středu 29. května stávkovat za zvýšení platů. Jednodenní výstražnou stávku vyhlásily justiční odbory po jednání s ministrem spravedlnosti Pavlem Blažkem (ODS) Více»

Experti hodlají urychlit ochranu lužních lesů u Dyje.

Odborné společnosti chtějí urychlit ochranu lužních lesů podél dolních toků řek Moravy a Dyje, osm jich podepsalo společné prohlášení. Oblasti se přezdívá Moravská Amazonie, v přípravě je, že se lokalita stane chráněnou krajinnou oblastí. Více»

Všechny články a aktuality »»