Provozuje:
Juris Real Estate

Savills zajistila prvního nájemce v Rohan City.

Nové kanceláře zde bude mít skupina VGD.

Savills zajistila prvního nájemce v Rohan City.

autor. JURIS REAL (Zdroj: Savills a hypoindex.cz)

Nové kanceláře zde bude mít skupina VGD.

Skupina VGD je prvním nájemcem administrativní budovy A1 v projektu Rohan City. Kanceláře o rozloze téměř 2 400 m2 pro přibližně 200 zaměstnanců budou umístěny ve dvou patrech.

Zprostředkovatelem pronájmu, který zahrnoval vyhledání lokality, vyjednání podmínek pronájmu a stavebně-technické poradenství, byla společnost Savills.

Developerem projektu je společnost Sekyra Group, která bude v této budově sídlit v posledním osmém patře. Projekt je aktuálně ve výstavbě s termínem nastěhování v druhé polovině roku 2024.

Návrh kanceláří a projektové řízení zajišťuje také Savills ve spolupráci s firmou Linstram.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Dvě desítky privátních hradů a zámků se otevřou veřejnosti.

Dvě desítky soukromých hradů a zámků se ode dneška do neděle otevřou veřejnosti. Některé pamětihodnosti si budou moci zájemci prohlédnout pouze v těchto dnech, po zbytek roku jsou totiž nepřístupné. Více»

PS mj. odmítla omezit inflační doložku k fin. náhradám církvím.

Sněmovna schválila novelu církevního zákona, která má přinést digitalizaci, sjednocení terminologie a snížení administrativní zátěže týkající se církví. Více»

Zákaz smlouvy na digitalizaci stavebního řízení platí.

Předseda ÚOHS Petr Mlsna potvrdil zákaz plnění smlouvy mezi ministerstvem pro místní rozvoj a firmou InQool na vytvoření části systémů pro digitalizaci stavebního řízení. Zákaz začne platit za čtyři měsíce. Více»

Personál justice bude ve středu stávkovat za vyšší platy.

Zaměstnanci soudů budou ve středu 29. května stávkovat za zvýšení platů. Jednodenní výstražnou stávku vyhlásily justiční odbory po jednání s ministrem spravedlnosti Pavlem Blažkem (ODS) Více»

Experti hodlají urychlit ochranu lužních lesů u Dyje.

Odborné společnosti chtějí urychlit ochranu lužních lesů podél dolních toků řek Moravy a Dyje, osm jich podepsalo společné prohlášení. Oblasti se přezdívá Moravská Amazonie, v přípravě je, že se lokalita stane chráněnou krajinnou oblastí. Více»

Všechny články a aktuality »»