Provozuje:
Juris Real Estate

ÚOHS zahájil řízení týkající se digitalizace stavebního řízení.

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (dále i jako "ÚOHS") zahájil správní řízení, které se týká smlouvy na dodávku části systémů pro digitalizaci stavebního řízení.

ÚOHS zahájil řízení týkající se digitalizace stavebního řízení.

autor. JURIS REAL (Zdroj: ČTK)

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (dále i jako "ÚOHS") zahájil správní řízení, které se týká smlouvy na dodávku části systémů pro digitalizaci stavebního řízení.

Z oznámení o zahájení správního řízení, které má ČTK k dispozici, vyplývá, že úřad se začal zakázkou zadanou v jednacím řízení bez uveřejnění zabývat na podnět společnosti VITA software.

V oznámení antimonopolní úřad zakazuje plnění smlouvy z 3. listopadu, kterou ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) uzavřelo se společností InQool.

Tato smlouva byla uzavřena na prováděcí projekt, vývoj a zavedení informačních systémů pro digitalizaci stavebního řízení. Na řízení upozornila dnes platforma Datarun.

MMR pro ČTK dnes večer uvedlo, že nepochybilo a že ve výběru dodavatele na zakázku postupuje v souladu s právním předpisem.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Zrekonstruovaný obchodní dům Máj se dnes otevře pro veřejnost.

Zrekonstruovaný obchodní dům Máj na rohu Národní a Spálené ulice v Praze se dnes otevře pro veřejnost. Návštěvníkům v devíti patrech nabídne obchody, restaurace, zábavní centrum a střešní vyhlídkovou terasu. Více»

Bankovní rada České národní banky dál sníží sazby.

Otázkou ale zůstává, jak výrazně. Více»

Pracovníci z Liberty by mohli dostat náhrady mzdy začátkem července.

Zaměstnanci Liberty Ostrava by mohli začít dostávat náhradu mzdy první týden v červenci, uvedl ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka. Stát bude hledat cestu, jak vyplácet mzdy déle než tři měsíce, aby je v podniku udržel. Více»

Kladno prodá nájemcům desítky bytů.

Opozice má výhrady. Více»

Začala dostavba poldru Kutřín za více než půl mld. Kč.

Ochrání povodí Novohradky. Více»

Všechny články a aktuality »»