Provozuje:
realitní kanceláo JURIS REAL

Aktuality a Články

27 únor 2023

Na Výstavišti v metropoli odstartovala Matějská pouť.

Na pražském Výstavišti v Holešovicích v sobotu začala Matějská pouť. Více»

8 únor 2023

Bruslit se na devítce zatím bude.

Pakliže bude zájem pokračovat a počasí dovolí, ledové plochy v parku Přátelství na Proseku a v parku Podviní ve Vysočanech v Praze 9 budou fungovat i v březnu. Více»

2 únor 2023

Česká hrušeň bojuje o evropský strom.

Hrušeň hnilička z Drásova u Příbrami zastupuje Českou republiku v anketě o Evropský strom roku. Vítězka loňského národního kola soupeří s dalšími 15 zelenáči. Více»

25 leden 2023

Na jihu Moravě se chystá stavba řady cyklostezek pro dopravu i turistiku.

Na jižní Moravě by se měly v nejbližších letech stavět další cyklostezky, které mají sloužit jak bezpečné dopravě mezi obcemi, tak cykloturistice. Více»

18 leden 2023

V soutěži o nejkrásnější alej roku vyhrála Lipová alej na Uhlířském vrchu.

Alejí roku 2022 je Lipová alej na Uhlířském vrchu v Bruntále v Moravskoslezském kraji. Zvítězila ve dvanáctém ročníku ankety o nejkrásnější alej roku, kterou pořádá sdružení Arnika. Více»

3 leden 2023

Okolí hlavního nádraží v Praze navrhnou tři finalisté.

Projekt revitalizace pražského parku Vrchlického sady, novostavby tramvajové trati Muzeum-Bolzanova a rekonstrukce nové odbavovací haly hlavního nádraží Praha se posunul do další fáze. Více»

Všechny články a aktuality »»

   

Poslední Aktuality a články

Ruská federace prodlouží současné omezení těžby ropy do konce června.

Rusko s ohledem na současnou situaci na trhu zachová současné snížení těžby o 500.000 barelů denně do konce června. Uvedl to vicepremiér Alexandr Novak. Více»

Soud zmírnil 4 obžalovaným tresty za pád mostu ve Vilémově, pátého zprostil.

Odvolací soud v Pardubicích zmírnil tresty čtyřem z pěti mužů obžalovaným kvůli pádu mostu ve Vilémově na Havlíčkobrodsku v roce 2014. Pátého obžaloby z obecného ohrožení z nedbalosti zprostil. Více»

Slovensko postaví na místě Kuciakova domu památník.

Rodinný dům, ve kterém byli v roce 2018 zastřeleni novinář Ján Kuciak a jeho partnerka Martina Kušnírová, bude zbourán. Demolice měla začít včera a na místě má v budoucnu vyrůst památník svobody slova. Více»

Nejlepší rekonstrukce památkových objektů dnes dostanou cenu Památka roku.

Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska dnes v Praze na Žofíně vyhlásí vítěze soutěže Památka roku 2022. Více»

Na brněnském výstavišti začíná veletrh Amper.

Představí se na něm 400 firem. Více»

Všechny články a aktuality »»

 

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019