Provozuje:
realitní kanceláo JURIS REAL

Aktuality a Články

6 duben 2024

FS vydraží 13 kg zabavených zlatých šperků z Turecka.

FU pro hlavní město Prahu bude v pondělí 8. dubna 2024 dražit téměř 9 tisíc kusů zlatých šperků v odhadované hodnotě 32 mil. Kč. Zlato má ryzost 585/1000 a je ho přibližně 13 kg. Více»

21 leden 2024

Aukce zámku v Kunraticích má vítěze.

Aukce zámku a přilehlého parku v pražských Kunraticích má vítěze, který nabídl vyvolávací cenu 106,260.000 korun. Více»

14 prosinec 2023
6 listopad 2023

Byt Zelenských na Krymu se vydražil za ekvivalent 11 milionů Kč.

Byt rodiny ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského na Ruskem anektovaném Krymu vydražila obyvatelka Moskvy za 44,3 milionu rublů (asi 10,856 milionu Kč), oznámila ruská média s odvoláním na úřední portál. Více»

21 září 2023

Nesplnitelné, uvedla metropole k podmínkám dražby pošty na Pankráci.

Vedení pražského magistrátu vyzve Českou poštu i jejího zřizovatele ministerstvo vnitra, aby zrušily dražbu budovy v ulici Na Strži v Praze 4 a změnily její podmínky. Více»

4 září 2023

Rekreační areál v Rabyni jde tento měsíc do aukce.

Rekreační areál v Rabyni na Benešovsku, který dříve patřil zakladateli vytunelované společnosti H-System Petru Smetkovi, jde tento měsíc do aukce. Více»

9 červenec 2023

Ministerstvo vnitra pořádá dražby aut zajištěných pachatelům.

Vozy značek AUDI, BMW, Mercedes, Hyundai, Opel, Škoda Fabia nabízí od včerejška ve veřejných dražbách Ministerstvo vnitra. Motorová vozidla spojuje skutečnost, že všechna zabavili policisté pachatelům trestné činnosti. Více»

16 březen 2023

Palác Broadway se ani na čtvrtý pokus nepodařilo v aukci prodat.

I čtvrtý pokus o prodej pražského Paláce Broadway v elektronické aukci skončil neúspěšně. Nikdo nepřihodil k vyvolávací ceně 990 milionů korun, uvedl včera Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových. Více»

13 březen 2023

Dnes začíná další pokus o prodej Paláce Broadway v elektronické aukci.

Dnes v poledne začne další pokus o prodej pražského Paláce Broadway v elektronické aukci. Vyvolávací cena paláce činí 990 milionů korun, zájemci mohou přihazovat po 200.000 korunách. Více»

25 únor 2023

Palác Broadway se bude v březnu prodávat již po čtvrté.

Opakovaná elektronická aukce pražského Paláce Broadway se uskuteční od 13. do 15.3. Vyvolávací cena bude činit 990 milionů korun. Více»

16 únor 2023

Majetkový úřad kvůli chybě zopakuje aukci Paláce Broadway.

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (dále jen "ÚZSVM") zrušil elektronickou aukci, v níž chtěl prodat pražský Palác Broadway. Podle mluvčí ÚZSVM Michaely Tesařové se při aukci stala administrativní chyba, úřad proto dražbu zopakuje. Více»

Všechny články a aktuality »»

   

Poslední Aktuality a články

Dvě desítky privátních hradů a zámků se otevřou veřejnosti.

Dvě desítky soukromých hradů a zámků se ode dneška do neděle otevřou veřejnosti. Některé pamětihodnosti si budou moci zájemci prohlédnout pouze v těchto dnech, po zbytek roku jsou totiž nepřístupné. Více»

PS mj. odmítla omezit inflační doložku k fin. náhradám církvím.

Sněmovna schválila novelu církevního zákona, která má přinést digitalizaci, sjednocení terminologie a snížení administrativní zátěže týkající se církví. Více»

Zákaz smlouvy na digitalizaci stavebního řízení platí.

Předseda ÚOHS Petr Mlsna potvrdil zákaz plnění smlouvy mezi ministerstvem pro místní rozvoj a firmou InQool na vytvoření části systémů pro digitalizaci stavebního řízení. Zákaz začne platit za čtyři měsíce. Více»

Personál justice bude ve středu stávkovat za vyšší platy.

Zaměstnanci soudů budou ve středu 29. května stávkovat za zvýšení platů. Jednodenní výstražnou stávku vyhlásily justiční odbory po jednání s ministrem spravedlnosti Pavlem Blažkem (ODS) Více»

Experti hodlají urychlit ochranu lužních lesů u Dyje.

Odborné společnosti chtějí urychlit ochranu lužních lesů podél dolních toků řek Moravy a Dyje, osm jich podepsalo společné prohlášení. Oblasti se přezdívá Moravská Amazonie, v přípravě je, že se lokalita stane chráněnou krajinnou oblastí. Více»

Všechny články a aktuality »»

 

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019